Regulamin rezerwacji

1. Wypełnienie formularza rezerwacji na stronie http://www.urlopswinoujscie.pl jest dopiero wstępną rezerwacją apartamentu w Świnoujściu, którą musi zatwierdzić jeszcze właściciel apartamentu. Po zatwierdzeniu rezerwacji przez właściciela otrzymają państwo e-mail informujący o zmianie statusu zamówienia na potwierdzony oraz informacje o płatnościach i innych niezbędnych informacjach o apartamencie.

W okresie lipiec i sierpień przyjmowane są głównie zamówienia tygodniowe (min. 6 noclegów). W wyjątkowych okoliczonościach może to być krótszy okres, ale wyłącznie gdy wypełniane są całowicie luki (wolne dni) pomiędzy dwoma innymi rezerwacjami.

2. Każdą rezerwację wstępną należy potwierdzić wpłaceniem 30% zaliczki z ceny rezerwowanego pobytu lub wpłatą całości jeżeli termin dokonania rezerwacji wstępnej do daty przyjazdu jest krótszy niż 10 dni. Odnośnie pełnego potwierdzenia rezerwacji oraz wpłaty zaliczki/całości osoba rezerwująca zostanie poinformowana mailowo lub telefonicznie po dokonaniu rezerwacji wstępnej. Całość kwoty za apartament należy uregulować najpóźniej 7 dni przed przyjazdem. Rezerwacja wstępna jest trzymana maksymalnie 3 dni, a następnie jeżeli nie zostanie potwierdzona będzie anulowana.
3. Doba w apartamencie zaczyna się od godz. 13:00, a kończy o godz. 11:00. Oznacza to, że w dniu przyjazdu apartament będzie do dyspozycji od godz. 13:00 dla naszych nowych gości, natomiast w dniu wyjazdu należy opuścić apartament do godz. 11:00 rano. Za ewentualne opóźnienia w przekazaniu apartamentu  z przyczyn niezależnych od właścicieli nie odpowiadamy tj. problemy z apartamentem po ostatnich lokatorach, wszelkiego rodzaju awarie, pożar lub systuacje nie do przewidzenia w czasie dokonywania rezerwacji. W przypadku oddania apartamentu po godzinie 11:00 bez pozwolenia właściciela, właściciele mogą naliczyć dodatkową karę w wysokości ceny za dodatkową dobę w apartamencie.
4. W apartamencie należy używać wszystkich rzeczy zgodnie z ich przeznaczeniem i dbać o nie. W przypadku zniszczenia rzeczy ponad stan użyteczności właściciele naliczą odpowiednie kary odpowiadające wartością zniszczonych rzeczy/sprzętu.
5. Stan i ilość rzeczy w apartamencie podczas wyjazdu powinna być zgodna z ilością i stanem rzeczy podczas przyjazdu.
6. W przypadku rezygnacji z odpoczynku w naszym apartamencie po dokonaniu rezerwacji wpłacona zaliczka przepada. Wyjątkiem jedynie jest rezygnacja z przynajmniej 4 miesięcznym wyprzedzeniem w stosunku do zarezerwowanego pobytu. W przypadku opłacenia całości, a czas do przyjazdu jest krótszy niż 10 dni i dokonaniu rezygnacji właściciele zwrócą tylko 20% kwoty z całości zarezerwowanego pobytu. W innym wypadku zostanie zatrzymana wyłącznie zaliczka.
7. Apartament powinien zostać posprzątany w całości przed wyjazdem (w stanie nie gorszym niż podczas przyjazdu). W przypadku stwierdzenia nieodpowiedniego stanu czystości podczas wyjazdu zostanie naliczona kara w wysokości 150 zł za sprzątanie apartamentu.
8. Osoba rezerwująca po dokonaniu rezerwacji otrzyma informacje odnośnie zakwaterowania w apartamencie, telefon kontaktowy do osoby odpowiedzialnej za przekazanie apartamentu i wszelkie inne ważne informacje pomocne podczas wypoczynku w Świnoujściu.
9. Właściciele mogą anulować rezerwację z powodów trudnych do przewidzenia i w takim przypadku zwrócą zaliczkę osobie, która dokonywała rezerwacji lub całość kwoty jeżeli taką wpłaciła.
10. W przypadku gdy zostanie stwierdzone nieprawidłowe użytkowanie wynajętego apartamentu, dewastowanie, zapraszanie dodatkowych gości na noc to właściciele mogą odmówić dalszego korzystania z apartamentu osobom go wynajmuącym oraz nie zwróceniu kosztów za dalszy czas pobytu, a dodatkowo podliczeniu strat i wystawienia dodatkowego rachunku. Dodatkowo w tym wypadku naliczona zostanie kara w wysokości 500 zł.
11. Podczas przyjazdu każdemu najemcy zostanie przedstawiony regulamin porządkowy w apartamencie oraz spis rzeczy, które się w nim znajdują. Należy stosować się i przestrzegać zapisów z regulaminu porządkowego oraz stan rzeczy przekazanych podczas przyjazdu ma być zgodny ze stanem rzeczy podczas wyjazdu.
12. W przypadku rzeczy nieokreślonych w regulaminie właściciele będą podejmować decyzję.

 

Świnoujście
Świnoujście
Jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach i zostało wyróżnione 2 Błękitnymi Flagami w 2009 r. oraz w 2010 roku
Apartament
Nasz apartament usytuowany jest w nowoczesnym budynku na osiedlu Platan Complex w Świnoujściu przy ulicy Chełmońskiego. Zapewnia wygodny i komfortowy odpoczynek dla 2-4 osób.